Laravel, bootstrap, vue.js, unity ve daha bir çok online eğitim- phpuzem.com

Hakkımızda

Zamanın ve zaman yönetiminin önemli olduğu günümüzde Php Uzaktan Eğitim Merkezi, “Kişiye Özel Eğitim” sloganıyla eğitim ve sınavlara hazırlık sürecinde interaktif eğitim seçenekleriyle sizlere sizlere hem zaman hem bütçe tasarrufu sunuyor.

Kurs ve dershanelerin örgün eğitim programlarıyla sadece zaman ve mali kayıp söz konusu değil, aynı zamanda bulunduğunuz yerleşim yerinde istediğiniz eğitimi verecek donanımlı uzmanlara ulaşmanız da mümkün olmayabilir.

Php uzaktan eğitim merkezi olarak gelişen teknoloji ve programlama dünyasında siz değerli kullanıcılarımızla fikir alış-verişlerinde bulunarak tam anlamı ile kişisel eğitim merkezi oluşturduk.

Uzaktan eğitim merkezimiz uzman kadrosu ile framework yapılarını, günümüz web teknolojilerini ve baştan sona bir projede olması gereken her adımı irdeleyerek ders programına almıştır. Tasarım dersleri, yazılım mimarisi, tasarım şablonları hakkında detaylı bilgiler sunarak siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunmuştur.

Eğitim videolarımızın zamanı ve saat sınırı yoktur. Kadromuz sürekli olarak programına uygun dersleri seçerek ders yayınlarına devam ederler. Tabi ki bunun yanında kullanıcı isteklerine uygun videolar ve eğitim serileri de sisteme eklenebilir.

Geliştiricinin Seçim Kanalı

Derslere Gözat Tartışma Forumu