Sıkça Sorulan Sorular


Üyelik

Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra, tercihinize göre isterseniz ücretsiz forum üyeliği isterseniz ücretli üyelik ile ilerlersiniz.


Bağlantı Sayısı

Kayıt olan her birey aynı anda yalnızca bir cihazdan sisteme erişim hakkına sahip olacaktır. Bu yüzden şifrenizi güvenli hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Profil bölümünden şifrenizi belli aralıklarla güncellemenizi tavsiye ediyoruz.


Otomatik Yenileme

Sistemimiz otomatik kayıt yenileme kullanmaktadır. Tanımlanan süre sonunda kredi kartınızdan otomatik çekim gerçekleşecektir.


Üyelik Farklılıkları/Kısıtlamalar

Üyelik süreniz boyunca sistemde bulunan tüm videoları sınırsız olarak seyredebilirsiniz. Müfredat kısıtlamamız yoktur, süre kısıtlamamız vardır. Örnek : 1 Aylık paketi satın aldığınızda 1 Ay süresince tüm videoları sınırsızca izleyebilirsiniz.


Görüntü Biçimi

Eğitimlerimiz video host partnerimiz “Vimeo” aracılığı ile sizlere iletilmektedir.


Uzaktan Yardım

Kullanıcılarımızın sorunlarını gidermek amacı ile uzaktan masaüstü bağlantısı sayesinde iletişim sağlayabiliyoruz. Destek talebinde bulunmadan önce lütfen hangi aracı kullandığınızı ve aracın son sürümünün yüklü olduğundan emin olunuz.


Özel Ders İmkanı

Eğitimlerimizin sonunda projelerinize yardımcı olmak amaçlı özel ders imkanımızda mevcuttur. İletişim sayfamızdan konu ile ilgili görüşlerinizi sunabilirsiniz.


Görüntü Kalitesi

Tüm derslerimiz HD görüntü kalitesine sahiptir, mobil cihazlarınızdan da sorunsuzca takip edebilirsiniz.

Geliştiricinin Seçim Kanalı

Derslere Gözat Tartışma Forumu